TJ Tatran Kohoutovice- Bystrc 8-1 poločas 3-0

28.04.2013 15:34

TJ Tatran Kohoutovice – Bystrc 8:1 poločas 3:0

Střelci: Řehola 3, Havlín, Chaloupka, Havlíček, Miksa, Meluzín

K sobotnímu utkání jsme nastoupili netradičně první v pořadí a to se projevilo na počtu diváků sledujících náš zápas. Bylo jich na tribuně poskrovnu, ale určitě jim to ranní stávání stálo za to.

Již v první minutě utkání Řehy výborně zužitkoval přihrávku Giovannyho  a vedli jsme 1:0.

Lepší začátek jsme si nemohli přát. Sevřeli jsme Bystrc na její polovině a snažili se o další góly.

Bystrc bránila a výborně zahušťovala prostor před bránou, dlouho se nám nedařilo střelecky se prosadit, až ve 14-té minutě skvěle po křídle prošel  Brabi a jeho centr v klidu poslal do sítě Ondra Havlín. 2:0.

Bohužel se opakovala situace po první brance, my opět útočili a soupeř bránil, tento styl hry, kdy soupeř  brání se všemi hráči jsou pro náš tým tvrdým oříškem, který jsme potřetí rozlouskli až ve 27. minutě zásluhou Chaldy. 3:0.

Toto skóre vydrželo až do půlky.

Skóre druhého poločasu otevřel ve 32. min. Řehy 4:0. A o 6 minut později završil svůj hatrick na 5:0.

Opět chvíle dobývání, kdy je vidět, že kluci mají velký hlad po gólech. Na 6:0 zvyšuje Giovanny a o minutku později Havel po narážečce s Řehym  zvyšuje na 7:0.

Pět minut před koncem dokáže soupeř využít svoji ojedinělou akci až k naší bráně a snižuje na 7:1.

Závěrečnou tečku za změnami skóre  udělal Fana po přesném centru Řehyho. 8:1

Povinné tři body zůstaly doma a myslím, že všichni diváci museli být spokojeni. Trenéra Bukyho svým výkonem hráči potěšili  natolik, že slíbil klukům odměnu.