Tišnov -TJ Tatran Kohoutovice

08.05.2013 12:30

Tišnov – TJ Tatran Kohoutovice  2:6,  poločas 1:4

Střelci : Řehola, Miksa, Hilscher, Havlíček, Meluzín, Brabec

K dalšímu zápasu jsme vyrazili do Tišnova. Toto utkání jsme opanovali již od začátku a již v 2. minutě nás Řehy poslal do vedení  0:1. O dvě minuty později Giovanny zvyšuje po skrumáži před bránou na 0:2. Soupeř urputně brání a nakopává balóny na svého jediného útočníka. Ten svoje kvality ukazuje ve 14. minutě a snižuje na 1:2.

Skóre se v náš prospěch posunuje v 16. minutě střelou z dálky Hilši 1:3 a o minutu později Adam z přímého kopu na 1:4.

Ve zbytku poločasu se již nedokážeme střelecky prosadit, ale územní převaha je vcelku znát.

Na další gól  si fanoušci musejí počkat  dlouhých 30 minut  než si Fana naběhne na centr Páji a zvýší  na 1:5.

Pak nás opět zazlobil soupeřův útočník a koriguje po brejku  na 2:5.

Poslední se do tabulky střelců zapisuje Brabi, když z přímého kopu nádherně trefuje  bránu a uzavírá skóre na 2:6.

Domů vezeme 3 body a u opět jsme si dokázali, že se dokážeme střelecky prosadit i přes soupeře, který svoji hru zakládá na urputném bránění a rychlých protiútocích.