Přípravná utkání

07.04.2013 17:42

Poslední tři PU kluci odehráli na naší umělce. Nejprve si vyzkoušeli dvojzápas – starší žáci Kohoutovice a potom Zbrojovka 2002. Tento víkend pro nás nedopadl dobře. Po hře bez pohybu, myšlenky a chuti tým utrpěl dvakrát vysokou porážku. Jediným pozitivem bylo, že si kluci vyzkoušeli jaké to je hrát dva zápasy téměř bez přestávek.

Poslední PU před sezónou byl okořeněný tím, že proti nám nastoupil výběr MěFS Brno. Pokud budeme na jaře hrát jako v tomto utkání budou trenéři i fanoušci asi spokojeni. Zápas se odehrál na třetiny – 20, 20 a 30 minut. Z naší strany do zápasu nastoupil celý tým kromě Dana, který byl v Praze. Kaňkou bylo zranění Franty – doufáme, že bude do prvního MU ok. Kromě prostřední části byl náš tým lepší a zbytek brněnských přehrával. Konečný výsledek 2:0 pro Tatran. Bylo by těžké někoho pochválit, protože kluci hráli všichni dobře a trenéru výběrů se chtěli ukázat. Asi nejlépe to řekl sám trenér brněnského výběru: „Nejlepší by bylo, kdybych si vzal celý tým Kohoutovic a místo pruhovaných dresů jim dal výběrové“. J Zní to hezky, ale možné to není, tak uvidíme kdo bude vybrán.