Hodnocení Kohoutovice – Hrušovany n.J. 23:0 /11:0/ - 29.8.2010

05.09.2010 13:14

Hodnocení mistrovského zápasu Kohoutovice – Hrušovany n.J. 23:0 /11:0/

Do druhého zápasu jsme nastupovali s mírnou euforií po prvním vyhraném utkání a hlavně s vírou ve vítězství a s nezměrnou chutí kluků zahrát si pěkný fotbal a soupeři „nedát“ nic zadarmo.

Opět tak jako v předchozím zápase nás posílili již osvědčení hráči ročníku narození 2000 – Matěj Brabec a Tomáš Chaloupka a opět nezklamali.

Zahajovací sestava: v brance Fida Uhlíř, obrana střed Miša Pavliš, vpravo Maty Svoboda  a vlevo Danny Mareš, v záloze pak zleva navrátivší se (naposledy hrával fotbal v mladší přípravce) Adam Kajman Kajanovič, Scooby a David Nevřa a jako osamocený útočník Kája Sedláček. Na střídačce připraveni Matyáš Krupa, Mates Brabec a Tom Chaloupka

Již samotný začátek byl více něž optimistický. Neuběhly ještě ani 2minuty utkání (přesněji uběhla pouhá 1,30minuta) a nováček v našem dresu Adam Kajman Kajanovič se zapisuje (po nahrávce Scoobyho) do střeleckých tabulek. Vedeme 1:0. Aby toho nebylo pro začátek utkání málo v čase 1,48min. přidává další gól do soupeřovy sítě Scooby… a je to 2:0. Následně v 6minutě zvyšuje pěknou střelou s cca 16metrů Míša Pavliš na 3:0 a na konci 7 minuty se trefuje i Nevřa na 4:0. Soupeř značně otřesen začíná rezignovat a zcela se podvoluje naší hře. Kluci nenechávají nic náhodě a kromě dalších gólů hrají i vcelku pohledný fotbal. Výsledek 1.poločasu 11:0 je snad toho zřejmým důkazem. Po Nevřovi dávali ještě góly: Scooby (v 10-té min. pěkným a chytrým přehozením brankáře – ano Scooby viděl jsem, jak sis před střelou zkontroloval, kde brankář stojí), Danny Mareš (v 18-té minutě doráží vyraženou střelu Matese Brabce),  Kajman (v 25-té minutě, po doražení vyražené  střely Nevři), a zase Scooby 2x po sobě (oba góly v 27-mé minutě: první v čase 26,20 a druhý v čase 26,50min.),  v čase 27,30 minut Kája Sedláček –konečně (přehozením brankáře) a na závěr poločasu opět Scooby (ve 30-té minutě po rohu Matese Brabce). Kromě vstřelených gólů ještě ve 14-té minutě Maty Svoboda nastřelil tyč, v 22-té minutě Míša Pavliš břevno, v 29-té minutě Tom Chaloupka opět tyč. A nevím zda se již někdy někomu podařilo tak, jako Scoobymu vstřelit 5 branek za poločas.

Druhý poločas nastupujeme v nové sestavě a se systémem 2-3-2. Zahajovací sestava 2.pol. je v brance Fida Uhlíř, dvojice obránců Danny Mareš a Scooby, záložní řada zleva Tom Chaloupka, Kajman Kajanovič a Maty Svoboda, útočná dvojice je pak tvořena Davidem Nevřou a Kájou Sedláčkem. Na střídačce zůstává Mates Brabec a Matyáš Krupa, ze hry odstupuje Míša Pavliš, kterého postihují žaludeční nevolnosti.

Poločas zahajujeme další snahou o vstřelení branky. Během čtyř minut „pálíme“ čtyřikrát na soupeřovu branku (Nevřa, Scooby, 2xAdam), naše ofenzíva končí obrovskou gólovou příležitostí, kdy Nevřa krásnou nahrávkou vyzval ke skórování Káju Sedláčka, ale ten sám před prázdnou brankou neproměňuje!! Kája si vše vynahrazuje, když v čase 34,30min. tečuje střelu Adama a dává tak první gól druhé půle. A po té se začal sypat za záda nešťastného brankáře hostí jeden gól za druhým. V čase 36,50minut skóruje svým již třetím gólem Adam Kajanovič, dále dává 2 góly Scooby (v čase 41,23 a 44,40 minut) v pořadí svůj šestý a sedmý gól, v čase 45,27min. přidává další branku Kája Sedláček po pěkné akci po levé straně hřiště, netrvá to dlouho a v čase 46,30minut po centru Matyho, který brankář vyráží, skóruje Adam. Za další 2minuty střelu Scoobyho tečuje Kája Sedláček na další branku. Kluci už směřují své pohledy k časomíře, která má počítadlo pouye do 19 vstřelených/obdržených gólů. V 49-té minutě po krásně akci a nahrávkách mezi Nevřou, Matyášem a Adamem, zakončuje Adam dalším gólem. A už je tady ten 20-tý gól – nicméně „ředitel časomíry“ vše vyřešil s přehledem – začal góly připisovat na stranu soupeře. Přesně o 1,40minut později, tedy v čase 50,40minut přidává Adam další gól po pěkném zatažení míče Nevřou a nahrávce pod sebe Adamovi. O minutu později i Adam prokazuje, že je schopný nachystat brankovou příležitost pro své spoluhráče – pronikl mezi obránci a nezištně předložil míč Matesovi Brabcovi, který upravuje na 21:0. Dále pak v čase 55,30min. střílí Adam a Kája Sedláček jeho vyraženou střelu doráží za záda brankáře. Celý brankostroj ukončuje v čase 56,20minut Maty Svoboda krásnou střelou, která znamená konečné skóre 23:0 v náš prospěch. Druhý poločas pak zakončujeme neuvěřitelnou smůlou, kdy v čase 58,55minut Mates Brabec osamocen před brankou soupeře s míčem u nohy, dává trestuhodně nad. Konec zápasu je tedy dle časomíry 19:4 a kluci s úsměvem hodnotí  zda si to tak značí i rozhodčí či přece jenom jsme nasázeli rekordní počet branek soupeři – 23.

A na závěr snad ještě sumarizace střelců:

Scooby 7gólů, Adam Kajanovič 7 gólů, Kája Sedláček 4 góly, Danny Mareš, Maty Svoboda, Mates Brabec, Míša Pavliš, David Nevřa

Opět nezbývá než konstatovat: …. uvidíme, až přijdou těžší a kvalitnější soupeři, teprve ti prověří kvalitu našeho mužstva.

Za trenéry

Michael Votoupal

Minutáž zápasu (aneb jak běžel zápas a jak zapsal trenér):

I.poločas

0,19min.              Scooby střílí po náhře Adama

1min.                    centr Mareš, pálí Nevřa, brankář chytá

1,30min.              po akci Sedláček na Scoobyho na Adama, Adam střílí GÓÓÓL                    1:0

1,48min.              střela Scooby – GÓÓÓL                                               2:0

3,30min               Scooby náhra na Sedlyho, pálí vedle

6,00min.              střela z 16m Míši Pavliše GÓÓÓL              3:0

6,56min.              zleva centr Mareše, Maty žere Adamovi, odraz míče, Nevřa střela GÓÓL            4:0

8,00min.              Adam střela po super náhře Nevři – vedle

9,16min.              střídá Matyáš za Sedlyho a Tom Chaloupka za Adama

9,40min.              Scooby střílí (s přehledem přehazuje brankáře) GÓÓL a parádní                                             5:0

12,50min.            Tom náhra do ulice na Matyáše a Nevřa střela – roh, Danny rozehrává roh Nevřa střílí – brankář chytá

14,00min.            Maty Svoboda střílí – tyč

14,53min.            střídání Mates Brabec za Scoobyho – tj. Nevřa přesun na střed, Mates na prav.zál.

15,30min.            Nevřa střela – slabá brankář chytá

17,20min.            Maty Svoboda přímý kop – nic

18,00min.            střela Mates, brankář vyráží, Danny doráží GÓÓL                            6:0

19,00min.            střídání Sedly za Matyáše

19,50min.            Maty Svoboda střílí nad

21,20min.            Míša Pavliš střílí – břevno

23,00min.            Kája střílí nad

24,00min.            Scooby dává do ulice Sedlymu, ten střílí po zemi vedle

24,40min.            střílí Nevřa, brankář vyráží, Adam doráží              GÓÓL                   7:0

25,25min.            Scooby střílí nad

26,20min.            střílí Scooby       GÓÓL                   8:0

26,50min.            opět střílí Scooby GÓÓL                               9:0

27,30min.            Kája přehazuje brankáře GÓÓL                10:0

28,25min.            střílí Tom Chaloupka – tyč a brankář vyráží na roh

29,19min.            Mates Brabec rozehrává roh a Scooby na dvakrát střílí GÓÓL    11:0

II.poločas

Sestava do 2.půle: Fida Uhlíř- Danny Mareš, Scooby – Maty Svoboda, Adam Kajanovič, Tom Chaloupka – David Nevřa, Kája Sedláček

1,15min.              Nevřa střela levou nad

2,00                       střela Kajanovič – zblokována obáncem

3,00                       Scooby střela – těsně vedle levé tyče

3,30                       Adam sřílí – slabá střela, brankář chytá

4,00                       po krásné náhře Nevři, Kája sám před prázdnou brankou!! , ale netrefuje branku

4,30                       střílí Adam, Kája tečuje a je to GÓÓL     12:0

6,50                       střílí Aam                                            GÓÓL    13:0

7,30                       střílí opět Adam – nad

8,40                       přímý kop zahrává Danny, nahrává Scoobymu a ten střílí – nad

10,30                     Mates Brabec rozehrává roh, brankář sbírá

11,23                     po střele Scoobyho GÓÓL                          14:0

12,40                     Adam 2x opakovaná střela – první zblokována, druhou chytá brankář soupeře

14,20                     střílí Tom Chaloupka – tečováno – roh

14,40                     po rohu Scooby střílí GÓÓL                        15:0

15,27                     Kája pěkná akce po levé straně a sám zakončuje             GÓÓL    16:0

16,30                     z pravé strany centruje Maty, brankář pouze vyráží a Adam míč uklízí do branky soupeře                          GÓÓL                               17:0

17,40                     Adam posílá krásný míč českou uličkou na Nevřu, ten netrefuje branku

18,30                     Maty střílí, Kája tečuje na další                 GÓÓL                   18:0

19,00                     pěkná spolupráce nahrávek Nevřa-Matyáš a Adam, Adam dává                             GÓÓL    19:0

20,00                     Danny střílí – nad

20,40                     Nevřa únik po pravé straně, dává pod sebe a Adam proměňuje                             GÓÓL    20:0

21,40                     Adam proniká středem pole a nahrává na Matese, ten střílí                      GÓÓL    21:0

23,00                     po pěkné kombinaci v trojúhelníku Nevřa, Scooby, Mates, Mates třílí – vedle

24,40                     střílí Nevřa – slabá „malá domů“, brankář chytá

25,30                     střílí Adam, Kája vyraženou střelu doráží                                             GÓÓL    22:0

26,20                     Maty střílí .. a je tu další                                              GÓÓL                   23:0

28,40                     střílí Scooby – nad

28,55                     Mates se ocitá před prázdnou brankou – bohužel zakončuje nad